Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

                    LSSS audzēkņi iepazīst cits cita sporta veidu

LSSS audzēkņi iepazīst cits cita sporta veidu

Datums: 01.02.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolas treneri domā, kā savu audzēkņu treniņus padarīt interesantus un aizraujošus. Divu nedēļu laikā notika pieredzes apmaiņas treniņi, kuros audzēkņi varēja izmēģināt citu sporta veidu.

Trenera Nika Lagzdiņa basketbolisti varēja pamēģināt, ko nozīmē volejbols, bet treneres Ingunas Valdmanes volejbolisti izmēģināja treniņus basketbolā. Tā kā jaunie sportisti par apmaiņu nebija informēti iepriekš, tas bija kā patīkams pārsteigums.

Trenere Inguna Valdmane skaidro: “Basketbolisti un volejbolisti apguva citas spēles pamatus. Manuprāt ļoti labs veids, kā dažādot un darīt interesantu audzēkņu treniņu ikdienu – apgūt cita sporta veida pamatus. Iegūtās iemaņas noteikti turpmāk izmantosim savās nodarbībās.”

 Pēc treniņa liela daļa abu grupu puišu atzina, ka bija ļoti interesanti un šādus treniņus vajadzētu atkārtot, kaut arī domas dalījās, jo ne visi izglītojamie spēj īsā laikā ātri pieņemt citu treneri. Treneri savukārt atzina, ka tā ir ļoti vērtīga pieredze, ko noteikti plāno turpināt. Bērni apmaiņas procesā ir tikai ieguvēji, jo vispusīgai attīstībai šajā vecumā ir ļoti nozīmīgas dažādas sporta aktivitātes. 


  < atpakaļ