Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

LSSS volejbolistes aizvada turnīru Kuldīgā

LSSS volejbolistes aizvada turnīru Kuldīgā

Datums: 24.09.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolas U13, U14 un U17 vecuma grupu volejbolistes piedalījās 54. starptautiskajā volejbola turnīrā “Kurzemes Kauss”, kas notika Kuldīgā un kurā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sporta skolām.

Vislabākie rezultāti šoreiz U14 volejbolistēm, kuras sešu komandu konkurencē ieņēma 3. vietu (labākā spēlētāja Samanta Skrīvere). U13 komanda treneru Ingunas Valdmanes un Ingas Čanderes vadībā ierindojās 6. vietā starp astoņām komandām. Savukārt U17 vecuma grupā piedalījās jau divas Liepājas komandas – 1. komanda treneres Ingas Čanderes vadībā – 5. vietā, bet 2. komanda ar treneriem Ingu Čanderi un Gati Špakovski šoreiz septītās. Jāpiebilst, ka U17 sacensībās volejbolistes startēja gadu vecākā grupā.

Liepājas Sporta skolas volejbola trenere Inga Čandere stāsta: “Šīs ir sacensības, kas tradicionāli Kuldīgā tiek rīkotas katru gadu šajā laikā. Tiek aicināti sportisti no visām Baltijas valstīm, tās ir pirmās sacensības zālē, lai sagatavotos Latvijas čempionātam, kas sāksies jau oktobrī. Ar komandu sniegumu esmu apmierināta – U17 grupā mums startēja gadu jaunākas meitenes un tas bija jūtams, bet komandas, kurām zaudēja  U13 un U14 volejbolistes, bija tiešām stipras. Varu teikt, ka sezonai esam gatavi!”

 


  < atpakaļ