Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

           LVF Kausa izcīņas posmā gan U19 meitenes, gan puiši – otrie

LVF Kausa izcīņas posmā gan U19 meitenes, gan puiši – otrie

Datums: 20.11.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Aizvadītas spēles LVF Kausa izcīņā U19 vecuma grupā puišiem un meitenēm. U19 volejbolisti trenera Ginta Jurika vadībā sacentās Liepājā, puiši aizvadīja trīs spēles:

LSSS – Daugavpils BJSS 1. komanda 3:1

LSSS – Smiltenes pilsētas BJSS 3:1

LSSS – Jēkabpils sporta skola 0:3.

Divas uzvaras un zaudējums ļāva Liepājas Sporta Spēļu skolas puišu komandai ierindoties 2. vietā, par ko treneris Gints Juriks saka: “Priecājos par zēniem, jo viņi izdarīja visu, ko varēja – Jēkabpils ir stipra komanda, kas atbrauca kā uzvarētāji un arī uzvarēja, bet ar Daugavpili nospēlējām labi, ar Smilteni arī. Viss notika spraigā cīņā. Palīdzēja arī tas, kas spēles bija mājās, Liepājā, bija līdzjutēju atbalsts. Ar katru spēli jaunieši saspēlējas arvien labāk, bet darba vēl ir daudz.”

Savukārt U19 dāmas treneru Ingunas Valdmanes un Gata Špakovska vadībā LVF Kausa izcīņas spēles aizvadīja Rīgā, arīdzan ar divām uzvarām un zaudējumu, ieņemot 2. vietu:

LSSS – Rēzeknes BJSS 3:0

LSSS – RVS (A.V.K./I.L.) 0:3

LSSS – RVS (A.O.) 3:2

Komandas treneris Gatis Špakovskis atzīst: “Rēzeknes komandā pretinieces sagādāja vienu otru pārsteigumu, nācās paspēkoties. Spēlēs pret Rīgas komandām  pietrūka ieskrējiena, zaudētajā spēlē pretinieces bija galvas tiesu pārākas, bet noslēdzošajā spēlē gāja kā pa šūpolēm, bija neprecīza aizsardzība, uzvara nāca grūtāk. Ir jāsaprot mūsu reālās iespējas, esam tur, kur esam, par 5.-8. vietu vēl būs sīvas cīņas.”

Otrā vieta apakšgrupā ļauj finālā, kas notiks decembrī, gan puišu, gan meiteņu komandām cīnīties par 5.-8. vietu, savukārt par 1.4. vietu sacentīsies katras apakšgrupas uzvarētājs.


  < atpakaļ