VOLEJBOLS

Noslēdzies

Noslēdzies "Lieldienas turnīrs volejbolā 2017’’

Datums: 14.03.2017 | Autors: Elita Platača | Jaunumi

Ar ļoti interesantām, spraigām un azartiskām cīņām Liepājā, pirmdien, 13. martā, noslēdzās Liepājas Sporta spēļu skolas organizētais tradicionālais "Lieldienas turnīrs volejbolā 2017’’ U12 un U15 vecuma grupā meitenēm, kurā piedalījās komandas no Aizputes, Skrundas, Kuldīgas, Talsiem, Rīgas un Liepājas.

U12 meitenēm četras komandas savā starpā izspēlēja apli, katra ar katru četrus setus, katrs sets tika izspēlēts līdz 21 punktam. Labu spēles sniegumu demonstrēja visas komandas, bet pārspējot visus savus pretiniekus, par turnīra uzvarētājām kļuva Liepājas Sporta spēļu skolas komanda (trenere Inga Jansone). Otro vietu izcīnīja LRSS Aizpute, savukārt 3. vietu KNSS Skrundas komanda. Kā ceturtās šoreiz palika KNSS Kuldīgas komanda. Nominācijā labākās komandas spēlētājas balvu saņēma: Ieva Valdmane (Liepāja), Annija Veigelte (Aizpute), Ieva Rožkalne (Skrunda), Dārta Garokalna (Kuldīga)

U15 (2002. un jaunākas) turnīrā piedalījās sešas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. Spēles ilga līdz vienas komandas  2 setu uzvarai, setā gūstot  21 punkti, izšķirošais sets līdz 15 punkti (pēdējais). Liepājnieces savā apakšgrupā izcīnīja otro vietu un finālā tiekoties ar Kuldīgu izcīnīja godalgoto trešo vietu.

1.vieta  Talsu komanda

2. vieta LRSS Aizputes komanda

3.vieta Liepājas Sporta spēļu skola  (trenere Inguna Valdmane)

4.vieta  KNSS Kuldīgas komanda

5.vieta  Minusas Volejbola skola (Rīga)

6.vieta KNSS Skrundas komanda

Par labāko turnīra komandas spēlētāju tika atzīta  Megija Dambrehte (Liepāja).

Paldies sacensību dalībniekiem par aizraujošām cīņām volejbola laukumā, paldies treneriem par audzēkņu trenēšanu, paldies tiesnešiem!