Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

Pasaki paldies savam trenerim

Pasaki paldies savam trenerim

Datums: 08.02.2017 | Autors: Elita Platača | Jaunumi

Jau kopš janvāra Latvijas Televīzija ir uzsākusi ilgtermiņa akciju, kurā aicina godināt savus trenerus, sakot viņiem paldies Pateicības rakstu formā.

Šis nav marketinga pasākums un televīzijas ēteru un interneta vide tiek izmantota tikai kā līdzeklis, lai sasniegtu iespējami lielāku sabiedrības daļu.

Lai netiktu aizmirsti labākie treneri, lūdzu šo ziņu nosūtīt tālāk tiem cilvēkiem, kas var iesaistīties šādā netradicionālā pateicības teikšanas formā.

Bijušie vai aktīvie sportisti brīvā formā var uzrakstīt - ko viņiem ir devis viņu treneris un kāpēc sportists ir viņam pateicīgs. Būtu ļoti labi pievienot arī sava trenera fotogrāfiju.

Šis teksts un foto tiks noformēti pateicības raksta formātā un publiskoti portālā LSM.lv http://www.lsm.lv/treneri , kur atrodama sīkāka informācija par Pateicības rakstiem. Dažu dienu laikā kopš Pateicības raksta iesniegšanas tie tiks noformēti un izvietoti portālā.

Pateicības rakstus var lejuplādēt datorā un pārsūtīt to savam trenerim elektroniski. Ja treneris nelieto internetu, tad Pateicības rakstus var izdrukāt, t.sk. krāsainā veidā, un aizsūtīt vai personiski aizvest savam trenerim.

Ja, bijušo vai esošo, sportistu attiecības ar treneri ir gana kolorītas un interesantas, tad to LTV lūkos atspoguļot raidījumā Sporta studija.

Uz šādu pateicības rakstu bāzes tiek plānots veidot digitālu Latvijas treneru slavas zāli. Lai sasniegtu iespējami kolorītāku rezultātu un, izrādot cieņu, nepalaistu garām ko svarīgu, LTV noteikti konsultēsies un maksimāli sadarbosies ar visiem sporta dzīves vadītājiem un rīkotājiem. Šo darbu LTV uzsāks rudenī.


  < atpakaļ