Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

U19 volejbolisti Kausa izcīņā ieņem 5. vietu

U19 volejbolisti Kausa izcīņā ieņem 5. vietu

Datums: 04.01.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Ir noslēgusies Latvijas Volejbola federācijas organizētā Kausa izcīņa jauniešiem, kurā Liepājas Sporta spēļu skolas U19 jauniešu komanda trenera Ginta Jurika vadībā izcīnīja piekto vietu divpadsmit komandu konkurencē.

Spēlējot apakšgrupā, liepājnieki savā grupā bija otrie, savukārt 2. finālgrupā Cēsīs Liepājas volejbolisti sacentās ar Rīgas volejbola skolu 2 (3:1), Rīgas volejbola skolu 3 (3:0) un Cēsu pilsētas sporta skolu/Siguldas Valsts ģimnāziju (3:1). Tā rezultātā kopvērtējumā iegūta 5. vieta, kas ir labs sasniegums šajā konkurencē.

Komandas treneris Gints Juriks atzīst: “Piektajā vietā mēs neesam bijuši vismaz desmit gadus!  Pagājušajā gadā bijām trešajā finālgrupā, bet šoreiz bijām par vienu grupu augstāk, un spēlējām jau par augstāku vietu. Komandā mums šogad ir divi puiši no Aizputes, kas labi spēlē, un uzreiz visa komanda ir saņēmusies un spēlē labāk. Varbūt arī pretinieks šoreiz nebija īsti noskaņojies uzvarai, bet 5. vieta mums sen nav bijusi ne Latvijas čempionātā, ne Kausa izcīņā.”


  < atpakaļ