Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

Viena no labākajām jaunatnes volejbola trenerēm Latvijā – Inga Čandere

Viena no labākajām jaunatnes volejbola trenerēm Latvijā – Inga Čandere

Datums: 22.05.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Latvijas Volejbola federācija, noslēdzot sezonu, ir nosaukusi un godalgojusi labākos volejbola trenerus.  Liepājas Sporta spēļu skola ir priecīga un lepna sveikt savu labāko jaunatnes volejbola treneri Ingu Čanderi, kā arī LSSS volejbolistu saimi, kura kopvērtējumā 31 komandas konkurencē ir nosaukta kā 9. labākā. Reitingu veido sportistu skaits sporta skolā, rezultāti un dalība Latvijas izlasē (LSSS šobrīd ir viena Latvijas jaunatnes izlases dalībniece volejbolā – U15 vecuma grupas sportiste Rēzija Mazure-Mago).

          Inga Čandere trenē U13, U14 un U15 vecuma grupas volejbolistes, par kuru sniegumu saka: “U13 meitenes šo sezonu noslēdza 5. vietā. 17 komandu konkurencē tā mums ir adekvāta pozīcija. U14 meitenes –  6. vietā. Esam priecīgi spēlēt 1. līgā un būt labāko sešiniekā. Komandu spējas te ir ļoti līdzvērtīgas, tikpat labi varējām spēlēt par pirmo vietu, ja veiksme vairāk būtu mūsu pusē. 6. vietā arī U15 meitenes. Te gribējām sasniegt vairāk, cerēju uz augstāku rezultātu. Svarīgāko spēli zaudējām, un tas neļāva mums cīnīties par medaļām.” 

          Liepājas Sporta spēļu skolas volejbola metodiķe Elita Patača uzsver: “Inga ir cilvēks savā vietā! Viņai piemīt visas tās īpašības, kurām jābūt labam trenerim –  komandām ir labi rezultāti, bērni pie viņas tiecas. Prieks, ka Inga Čandere strādā tieši mūsu sporta skolā!”

          Savukārt Inga Čandere par volejbolu un savu dzīvi tajā saka: “Volejbols ir mans darbs un mans hobijs! Brīvajā laikā pati arī spēlēju. Strādājot ar bērnu un jauniešu komandām man ir svarīgi sasniegumi, svarīgi, lai komanda attīstās. Man ir mērķis, to sasniedzu un izvirzu atkal nākošo mērķi!”


  < atpakaļ