Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē
Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

     Volejbolistes gatavojas 14. Vasaras spēļu finālam

Volejbolistes gatavojas 14. Vasaras spēļu finālam

Datums: 15.08.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Liepājas Sporta spēļu skolas volejbolistes ar labām sekmēm šogad startē 14. Vasaras spēlēs volejbolā. Sacensību pirmais posms notika Kuldīgā, kur LSSS U15 volejbolistes treneres Ingas Čanderes vadībā ieņēma 1. vietu. Arī augusta sākumā Līvbērzē notikušajā otrajā posmā piecpadsmit komandu konkurencē liepājnieces pirmās.

Tagad meitenes gatavojas 14. Vasaras spēļu fināla sacensībām, kas 28. augustā notiks Ogrē. Trenere Inga Čandere stāsta: “Finālā tiksies Latvijas labākās komandas, uzvarēt jau būs grūtāk nekā iepriekšējos divos posmos, bet ceram uz vietu trijniekā. Sacensības notiek ar zāles volejbola bumbu un pēc zāles noteikumiem, tātad tā ir laba gatavošanās sezonai, kas sāksies 2. septembrī.” Komandā spēlē Rēzija Mazure-Mago, Liāra Ozoliņa, Ieva Valdmane, Dana Ažēna, Līva Katrīna Deksne.

Labu sniegumu šajās sacensībās rādīja arī U13 meitenes, kas 2. posmā starp astoņpadsmit komandām palika 3. vietā –  konkurentu bija daudz vairāk un stiprāki. Komandā spēlē Rebeka Šiško, Amanda Frickausa, Līva Zīle, Nikola Abramčika, Samanta Skrīvere.


  < atpakaļ