Galvenā lapa

VOLEJBOLS

Izcīnīta sudraba medaļa finālsacensībās volejbolā U13 grupas zēniem

Datums: 22.05.2023 | Autors: Toms Mackars | Jaunumi

Nedēļas nogalē, no 20. līdz 21. maijam, Liepājas Olimpiskā centra zālēs noslēdzās Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības volejbolā U13 zēniem. Liepājas Sporta spēļu skolas volejbola komandas izcīnīja 2. un 12. vietu.

Divas dienas Liepājā sešpadsmit labākās U13 vecuma grupas komandas no visas Latvijas cīnījās par 2022./2023. gada sezonas Latvijas Jaunatnes čempionāta medaļām.

Liepājas Sporta spēļu skolas Paula Jurika trenētā komanda izcīnīja 2.vietu. Komandā spēlēja Kārlis Juriks, Gustavs Auniņš, Sandis Pusaudzis, Gustavs Svanborgs Kristoffersens un Kristians Sinkevičs.

Šogad vēl spēles U13 vecuma grupā notika ar četriem dalībniekiem (4:4) laukumā, bet sākot ar U14 grupu spēles notiks ar sešiem dalībniekiem uz lielā laukuma (6:6). Komandas kapteinis Gustavs Auniņš norāda, ka ļoti gribējās izcīnīt uzvaru čempionātā, bet otro gadu pēc kārtas spēcīgāki izrādījās Jēkabpils Sporta skolas pirmā komanda. “Ļoti gribējās izcīnīt šogad uzvaru čempionātā, bet nedaudz pietrūka.”

Trenera Jāņa Dīķa audzēkņi ierindojās 12. vietā. Komandā spēlēja Gabriels Pugins, Gustavs Liberts, Toms Horna, Dāvids Meiers, Filips Vītols, Jorens Brencis, Imanuels Bermaks un Ivo Urlauskis.