Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

Liepājas Sporta spēļu skola iegūst Gada sporta skolas titulu volejbolā

Liepājas Sporta spēļu skola iegūst Gada sporta skolas titulu volejbolā

Datums: 16.01.2024 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

Sestdien, 13. janvārī, Rīgā ”Splendid Palace” tika godināti aizvadītā gada labākie volejbolā. Gada sporta skolu noteica Latvijas Volejbola federācija (50%) un Latvijas sporta skolas (50%).

Liepājas Sporta spēļu skola ieguva titulu “Gada sporta skola 2023”, balvu saņēma direktora vietniece Evita Auniņa.

Evita Auniņa saka: “Gada balva - šis apbalvojums ir visas volejbola nodaļas darba novērtējums - par sporta veida attīstību, tiesnešu darbu, sacensību organizēšanu un kvalitatīvu atspoguļojumu sociālajos tīklos. Minētie apbalvojuma kritēriji tika izpildīti visai volejbola komandai strādājot komandā, protams, jāsaka liels paldies volejbola sporta organizatorei Ingunai Valdmanei. 

Iespēja kvalitatīvi organizēt sacensības ir iespējams, pateicoties Liepājas pilsētai, tā nodrošina sporta veidam atbilstošu, kvalitatīvu un mūsdienīgu sporta infrastruktūru. Tālāk nāk treneru mīlestība un entuziasms par veicamo darbu, jo sacensības jāorganizē brīvdienās un sagatavošanās darbi nereti ir līdz vēlam vakaram. Liepājas jaunie volejbolisti strādā ar degsmi kā treniņos, tā arī sacensību tiesāšanā, uz jauniešiem vienmēr var paļauties. Viņu skaits un sasniegumi pēdējos gados ir ļoti auguši. Balva bija patīkams pārsteigums, arī liels prieks un lepnums par novērtējumu”.

 

Godināšanas ceremonijā piedalījās Evita Auniņa, Inguna Valdmane un Salvis Roga.

 


  < atpakaļ