Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

LSSS volejbolisti piedalās atlases testos

LSSS volejbolisti piedalās atlases testos

Datums: 27.10.2023 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

Aizvadītajā nedēļā Liepājas Sporta spēļu skolas volejbola audzēkņi piedalījās Latvijas izlases atlases testos. Šonedēļ esam saņēmuši apstiprinājumu, divi LSSS audzēkņi  no astoņdesmit deviņām U15 meiteņu kandidātēm un trīs no četrdesmit astoņiem zēnu kandidātiem no visas  Latvijas ir izturējuši pārbaudi.

LSSS audzēkņi Aksels Marks Džeriņš, Gustavs Auniņš, Kārlis Juriks, Alise Bogdane un Alise Armale, kuri izturējuši  konkurenci, un jau šonedēļ piedalās U15 izlases kandidātu treniņnometnē un pirmajās sacensībās. Jaunā sportiste Alise Bogdane četrpadsmit gadu vecumā jau piedalās U18 izlases treniņnometnē Rīgā treneru Milana Bratiča un Ingas Ikaunieces vadībā.

U15 izlases galvenā trenera asistents šajā sezonā būs liepājnieks Pauls Juriks, kurš saka: “Treneriem bija liels lepnums par audzēkņiem, kas tika uzņemti izlases sastāvos, šie ir pirmie jaunieši, kas tajā ir iekļuvuši. Pagājušā gada zēnu U14 izcīnīto zelta medaļu Latvijas čempionātā un “Latvijas Kauss” novēroja arī Latvijas Volejbola federācija, un šogad esmu iecelts kā otrais izlases treneris U15 vecuma grupai. Esmu lepns ne tikai par audzēkņu, bet arī priecājos par saviem sasniegumiem! Ceru, ka man un jauniešiem šis izaicinājums izdosies un būs labi rezultāti, mēs pie tā strādāsim.”


  < atpakaļ