Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

U16 volejbola meitenes izcīna pirmo vietu

U16 volejbola meitenes izcīna pirmo vietu

Datums: 19.12.2023 | Autors: Ieva Maisiņa | Jaunumi

16. un 17. decembrī “Rimi” Olimpiskajā centrā Rīgā notika “CEWOOD” Latvijas Kausa 2023 volejbolā fināli.

Liepājas Sporta spēļu skolas U16 meitenes piedalījās finālspēlē. Pusfinālā tika izcīnīta uzvara pret komandu “Daugavpils Sporta skola 2. komanda” ar rezultātu 3-1. Finālspēle tika aizvadīta pret nopietnu pretinieku, komandu “Daugavpils Sporta skola 1. komanda”. Pateicoties vecāku un līdzjutēju lielajam atbalstam un jauniešu centībai, tika izcīnīta pirmā vieta ar rezultātu 3-2! Labākās spēlētājas titulu ieguva Elīza Leitāne.

Liepājas Sporta spēļu skola lepojas ne tikai ar jaunietēm, bet arī ar treneriem, kuri sagatavoja meitenes zelta medaļai. Īpašu pateicību izsakām treneriem Gatim Špakovskim, Aigaram Bergsonam un Austrim Štālam.

U16 meitenes par piedzīvoto Latvijas Kausā 2023: “Vēl vasarā, kad braucām atbalstīt Latvijas izlases spēles, sapņojām, ka gribētu piedzīvot ko līdzīgu. Mūsu sapnis piepildījās tikai dažus mēnešus vēlāk - Latvijas Kausa finālsacensībās!

Pirmo reizi spēlējām šādā atmosfērā, tas, kas tur notika, nav vārdiem aprakstāms. Spēlējām uz galvenā korta un daudzu skatītāju priekšā, un tas deva motivāciju spēlēt vēl labāk. Spēli vēl īpašāku padarīja tas, ka cīnījāmies ar mūsu šī brīža spēcīgākajām pretiniecēm - Daugavpils BJSS 1. komandu.

Atmosfēra gan zālē, gan uz laukuma bija fantastiska, piedzīvotais radīja atmiņā paliekošas emocijas, ko atcerēsimies visu mūžu!”


  < atpakaļ