Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

Aizvadītas “Piena Spēks” sacensību atlases posms volejbolā

Aizvadītas “Piena Spēks” sacensību atlases posms volejbolā

Datums: 11.12.2019 | Autors: Simona Laiveniece | Jaunumi

Šonedēļ notika “Piena spēks” 18. Kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā, kuras organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar AS “Smiltenes piens” un pašvaldībām. Sacensības tiek rīkotas, lai veicinātu volejbola attīstību Latvijas novadu un pilsētu skolās.

Liepājas Olimpiskajā centrā notiekošo sacensību posmu organizēja Liepājas Sporta Spēļu skola, un tajās piedalījās Liepājas pilsētas skolu komandas.

Pirmā posma atlases sacensībām 2004./2007. gadā dzimušajām meitenēm bija pieteikušās četras komandas, kuru konkurencē 1. vietu izcīnīja DALP 5. vidusskola, aiz sevis atstājot Liepājas Raiņa 6. vidusskolu, Liepājas Valsts 1. ģimnāziju un Liepājas Liedaga vidusskolu.

Pirmās vietas ieguvēja –  DALP 5. vidusskolas komanda tālāk cīnīsies ar pirmo vietu ieguvējām no Aizputes un Durbes novada, lai iegūtu ceļazīmi uz “Piena spēks” fināla spēlēm. Finālsacensībās katras grupas pirmo trīs vietu ieguvēji saņem sacensību Kausu, kā arī citas balvas.

          Pārējo grupu spēles Liepājā notiks februārī, kad sacentīsies 2000./2003. gadā dzimušie zēni un meitenes, kā arī 2004./2007. gadā dzimušie zēni.


  < atpakaļ