Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

Noskaidroti Latvijas jaunatnes čempioni pludmales volejbolā U13, U15, U17 un U19 vecuma grupās

Noskaidroti Latvijas jaunatnes čempioni pludmales volejbolā U13, U15, U17 un U19 vecuma grupās

Datums: 25.08.2016 | Autors: Inga Jansone | Jaunumi

9. un 10. augustā ar spēlēm Pludmale Rīga stadionā tika noskaidroti Latvijas jaunatnes čempioni pludmales volejbolā U13, U15, U17 un U19 vecuma grupās meitenēm un zēniem.

Latvijas jaunatnes čempionāts šogad tika aizvadīts 4 posmos, attiecīgi Kuldīgā, Liepājā, Limbažos un Siguldā. Lai kvalificētos finālturnīram un iegūtu tiesības cīnīties par čempionu titulu, sportistiem bija jāpiedalās abos reģiona posmos, no kuriem pēc kopvērtējuma 8 labākās komandas tika izvirzītas dalībai finālā Rīgā.

U13 vecuma grupā Liepājas Sporta spēļu skolu finālturnīrā pārstāvēja trīs meiteņu pāri: Liāra Ozoliņa / Rēzija Mazure-Mago, Ieva Valdmane / Dana Ažēna un Madara Tramdaka / Annija Runne.

16 komandu konkurencē Latvijas jaunatnes čempionātā 2. vietu izcīnīja liepājnieces Ieva Valdmane / Dana Ažēna, čempionu titulu atstājot Justīnei Kleinai / Līvai Vāverei ( Strenči). Labu sniegumu parādīja arī Liāra Ozoliņa / Rēzija Mazure-Mago (LSSS) izcīnot 4. vietu un Madara Tramdaka / Annija Runne (LSSS) ieguva dalītu 5.- 8. vietu.

Latvijas jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā U13, U15, U17 un U19 vecuma grupās


  < atpakaļ