Liepājas sporta spēļu skola
Galvenā lapa

VOLEJBOLS

  

JAUNUMI 

 
 

Lejaskurzemes novadu čempionāts volejbolā vīriešiem un sievietēm 2018./2019.

Ar 26. novembri ir sācies Lejaskurzemes novada čempionāts volejbolā sievietēm un vīriešiem, kuras vada un organizē “Lejakurzemes sports” sadarbībā ar novadu sporta koordinatoriem.

+skatīt vairāk
 
 

LSSS U14 volejbolistes “Kausa izcīņā” paliek devītās

Latvijas Volejbola federācijas “Kausa izcīņu” aizvadīja LSSS U14 meitenes. Nedēļas nogalē notika finālsacensības, kurās liepājnieces treneres Ingas Čanderes vadībā šoreiz ierindojās 9. vietā 16 komand

+skatīt vairāk
 
 

U12 volejbolisti sacenšas Gulbenē

Šā gada 11. novembrī uz Draudzības turnīru volejbolā Gulbenē devās LSSS U-12 grupas volejbolisti – gan zēni, gan meitenes.

+skatīt vairāk
 
 

U-19 meitenes no volejbola turnīra atved otro vietu

  1. oktobrī Ventspilī Pārventas sporta hallē norisinājās “Atklātais sieviešu volejbola turnīrs 2018”, kurā sacentās četras komandas – Ventspils novads, Kuldīgas NSS, SK Pūre un Liepājas Sporta spēļu skolas volejbolisti.

Turnīrā piedalījās trenera Gata Špakovska trenētās U19 jaunietes. Liepājnieces divās spēlēs ar pārliecinošu rezultātu 3:0 uzvarēja SK Pūre un Ventspils novads komandu, trešā spēlē pret Kuldīgas NSS mūsu meitenēm neizdevās uzvarēt nevienā setā, līdz ar to zaudējums 0:3. Turnīra kopvērtējuma tabulā mūsu volejbolistes ierindojās godpilnajā  2. vietā.

Godalgotās komandas tika apbalvotas ar medaļām, piemiņas veltēm katrai spēlētājai, un katrai komandai tika pasniegtas divas lielas picas.

+skatīt vairāk
 
 

Aizvadītas pirmās LVF “Kausa izcīņa 2018” apakšgrupu spēles volejbolā U-14 un U-15 meitenēm.

Aizvadītas pirmās LVF “Kausa izcīņa 2018”  apakšgrupu spēles volejbolā U-14 un U-15 meitenēm.

Mazliet veiksmes pietrūka U-15 meiteņu komandai, kam mājās, 30. septembrī  neizdevās pārspēt Liepājas rajona sporta skolas un Rīgas volejbola skolas komandas,  ierindojoties grupā 3. vietā, kas dod tiesības cīnīties par 11.-15. vietu kopvērtējumā.

Savukārt U-14 meiteņu apakšgrupas spēles notika  5. oktobrī , Skrundā. Pirmajā spēlē LSSS meitenes piekāpās Rīgas volejbola skolai ar rezultātu 0:2. Nākamajās spēlēs pret Skrundas meitenēm un Kuldīgas meitenēm liepājnieces izcīnīja pārliecinošu uzvaru ( 2:0 ), nodrošinot sev 2. vietu apakšgrupā. Tālākās iespējas atkarīgas no citu apakšgrupu izspēļu rezultātiem.

+skatīt vairāk
 
 

Ingas Čanderes trenētā U-15 meiteņu komanda uzsāk cīņu LVF “Kausa izcīņa Jauniešiem”

Svētdien, 30. septembrī dalību sacensībās LVF “Kausa izcīņa  Jauniešiem” uzsāks mūsu skolas U-15 meiteņu komanda.

Treneres Ingas Čanderes trenētā U-15 meiteņu komanda tiksies ar Liepājas rajona sporta skolas un Rīgas Volejbola skolas komandām. Posma uzvarētāja komanda iegūs tiesības cīnīties par 1.-4. vietu fināla grupā.

Spēles notiks Liepājas Olimpiskajā centrā ( volejbola zāle):

11.00 Liepājas Sporta spēļu skola – Liepājas rajona sporta skola;

12.30 Liepājas rajona sporta skola –Rīgas Volejbola skola 1;

14.00 Rīgas Volejbola skola 1 – Liepājas Sporta spēļu skola.

Mūsu komandas rindās spēlēs Latvijas U-15 izlases kandidātes Ieva Valdmane, Liāra Ozoliņa un Rēzija Mazure- Mago, kura no šī mācību gada ir uzsākusi mācības un treniņus Murjāņu sporta ģimnāzijā.

Aicinām atbalstīt mūsu volejbolistes!

+skatīt vairāk
 
 

Jauno audzēkņu uzņemšana volejbolā

Liepājas Sporta spēļu skola uzņem zēnus un meitenes volejbola nodarbībās vecumā no 7 līdz 16 gadu vecumam (2011. - 2002.gads).

Jaunākās sākumu sagatavošanas grupās bērniem,vecumā no 7 līdz 9 gadu, treniņi notiek 3 līdz 4 reizes nedēļā, bet pārējām grupām no MT1 līdz MT7, vecumā no 8 līdz 16 gadiem, līdz 5 reizēm nedēļā. Mācību treniņi procesi notiek Liepājas Olimpiskā centrā, Brīvības ielā 39, un īrētās Liepājas pilsētas sporta zālēs,  darba dienās. Mājas un izbraukumu sacensības notiek sestdienās un svētdienās.

Audzēkņu uzņemšanai Liepājas Sporta spēļu skolā nepieciešams, lai bērna vecāks vai likumiskais pārstāvis ierodas Liepājas Sporta spēļu skolā (Brīvības iela 55, 3.stāvs, 307.telpa), līdzi ņemot:

 

Ar volejbola nodarbību grafiku iespējams iepazīties ŠEIT.

+skatīt vairāk
 
 

Pirmo reizi aizvadīts turnīrs "Liepājas kauss 2018" volejbolā

Turnīrā "Liepājas Kauss 2018" volejbolā jauniešiem piedalījās 19 komandas. Turnīrs norisinājās 4 vecuma grupās, pulcējot komandas no Liepājas, Kuldīgas, Skrundas, Talsiem, Jūrmalas un Aizputes.

+skatīt vairāk